Architektura 21szego wieku : AD Recommends: Best of the Week

Trzy muzea i dwa duże projekty należą do najlepszych z ubiegłego tygodnia, które mogłeś przegapić! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Muzeum Sztuki Teshima / Ryue Nishizawa Muzeum Sztuki Teshima zaprojektowane przez architekta Ryue Nishizawa z Tokio i japońską artystkę Rei Naito otwarto w 2010 roku na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Setouchi, który odbywał się w japońskim porcie Takamatsu.
Otwarta przestrzeń galerii ma betonową powłokę o grubości 25 cm z dwoma eliptycznymi otworami, które są otwarte na elementy (czytaj więcej.) Muzeum Liverpoolu / 3XN Nowe muzeum w Liverpoolu, które zostanie otwarte 19 lipca, nie tylko opowie historię swojej roli jako jednego z Wielkie porty świata lub wpływy kulturowe, takie jak fenomen Beatlesów.
Będzie także służyć jako miejsce spotkań History, The People of Liverpool i gości z całego świata.
Dlatego, według Architekta Kim Herfortha Nielsena, struktura funkcjonuje znacznie więcej niż tylko Budynek czy Muzeum (czytaj więcej.) Centrum Sztuk Performatywnych w Kauffman / Moshe Safdie Stworzono możliwość zaprojektowania dużego nowego centrum sztuk widowiskowych dwie ważne decyzje: wybór niezwykłego miejsca wieńczącego skarpę z widokiem na zabytkową dzielnicę magazynową i nową dzielnicę rozrywkową, zapewniającą 180 ° widok horyzontu; i decyzja o budowie dwóch dedykowanych sal na symfonię, balet, operę i teatr (czytaj dalej.) Muzeum Czekolady Nestlé / Metro Arquitetos Associados Celem projektowania struktur publicznego zwiedzania fabryki czekolady Nestlé jest zrobienie ogólny krajobraz autostrady łączącej Sao Paulo i Rio de Janeiro, największe brazylijskie miasta, ujawniające obecność obszaru nawiedzenia.
Ta widoczność jest realizowana poprzez budowanie wież, aby uzyskać dostęp do nowej trasy, w szkle i stali, która oprócz silnej ekspozycji marki rozwiązuje sprzeczne prądy między produkcją a wizytacją (czytaj więcej.) Planowanie fasadowe Hangzhou Centrum Kongresowe / Peter Ruge Architekten Nowy zespół budynków znajduje się w pobliżu ogromnej rzeki Qiantang, niedaleko centrum miasta.
Będzie to główny budynek nowej dużej dzielnicy biznesowej i administracyjnej miasta.
Nowy fascynujący kompleks składa się z sześciu wysokich budynków biurowych ułożonych w okrąg i łączących się na wyższych piętrach poprzez okrągły budynek mostu.
Wysokie budynki są otoczone płaskimi budynkami wielofunkcyjnymi, w tym czterema głównymi wejściami ze wszystkich kierunków (czytaj dalej.)
[przypisy: procent wagowy, styropian do fundamentów, cena betonu b20 ]

Powiązane tematy z artykułem: cena betonu b20 procent wagowy styropian do fundamentów