Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Muzea Część VIII

Wiele wspaniałych muzeów na naszą ósmą selekcję, w tym AD Classic, a nawet Tree Tree! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Nowe Muzeum Akropolu / Bernard Tschumi Architekci Położony w zabytkowej dzielnicy Makryianni, Muzeum znajduje się niecałe 1000 stóp na południowy wschód od Partenonu.
Galeria Parthenon na najwyższym piętrze oferuje 360-stopniowy widok na Akropol i nowoczesne Ateny.
Muzeum wchodzi z deptaka Dionysios Areopagitou, który łączy go z Akropolem i innymi kluczowymi stanowiskami archeologicznymi w Atenach (czytaj dalej.) Rozszerzenie El Eco Museum / LAR + FRENTE Eksperymentalne muzeum El Eco ., opracowane przez Mathíasa Goeritza w 1952, jest jednym z najbardziej znaczących i emblematycznych budynków dwudziestego wieku w Meksyku.
W 2005 r.
Muzeum zostało odrestaurowane przez UNAM, aw 2006 r.
Ogłoszono konkurs na budynek aneksu, który zawierałby uzupełniające się usługi (czytaj dalej.) Muzeum Soli / Malcotti Roussey Architectes + Thierry Gheza Zamknięte od 1962 r., Sól działa w Salins- les-Bain było ważnym ośrodkiem produkcyjnym od średniowiecza w centrum francuskiego miasta Franche Comté.
Kiedy w 2006 r.
Ogłoszono konkurs na odbudowę zakładów solnych, władze miasta postawiły już sobie za cel przekształcenie go w pomnik historii lokalnej produkcji w celu przywrócenia pierwotnej centralnej roli (czytaj dalej.) AD Classics : Solomon R.
Guggenheim Museum / Frank Lloyd Wright Wypływając w kierunku Manhattanu, Muzeum Solomona R.
Guggenheima było ostatnim dużym projektem zaprojektowanym i wykonanym przez Franka Lloyda Wrighta w 1943 r.
Do czasu jego otwarcia w 1959 r., Sześć miesięcy po jego śmierci, co czyni go jednym z jego najdłuższych dzieł w twórczości wraz z jednym z jego najbardziej popularnych projektów.
Całkowicie kontrastując z surową siecią miejską Manhattanu, organiczne krzywe muzeum są znanym punktem orientacyjnym dla miłośników sztuki, turystów i pieszych (czytaj dalej.) Tree Museum / Enea Garden Design Muzeum obejmuje 50 różnych gatunków w miejscu XIV-wieczny klasztor, niektóre z nich mają 130 lat.
Zostały one zebrane przez samego Enzo przez ostatnie 17 lat, czasami ratując drzewa zagrożone budową lub ekspansją miejską.
Kolekcja obejmuje ponad 2000 gatunków w sąsiednim parku o powierzchni 2,5 akrów (czytaj więcej.)
[patrz też: płytki kolczaste, przykłady emulsji, czym impregnować drewno ]

Powiązane tematy z artykułem: czym impregnować drewno płytki kolczaste przykłady emulsji