Budownictwo wczoraj i dzis : POTRZEBY-Architektura w krajach rozwijających się / Młodzi architekci we Florencji

Dzięki uprzejmości GGAF i Salvatore Spataro NEEDS-Architecture w krajach rozwijających się, pod redakcją Salvatore Spataro z GGAF (Young Architects of Florence).
Książka wskazuje na prawdziwe POTRZEBY użytkowników, w szczególności na konieczność tworzenia struktur, które mogłyby je zaspokoić, w obliczu braku zasobów gospodarczych i technologicznych.
Szesnaście prac zebranych w tym tomie daje wyraźne wyobrażenie o rozwijającym się projekcie, który należy do społeczności, w której się znajduje.
Każdy projekt jest odbiciem architektury, która nie narzuca modeli organizacyjnych niezwiązanych z lokalną kulturą i nie spłaszcza się na istniejącej rzeczywistości.
Przeglądaj zdjęcia z wystawy po przerwie! TYIN tegnestue Anna Heringer-Eike RoswagAsf-Architetti senza frontiere ItaliaAsfe-Arquitectos sin fronteras EspanaDi.
Bedo K.
R.
Emilio Caravatti-Matteo CaravattiAfricabougou OnusBAS-Berger School of ArchitectureCal-EarthWycieczka promowana przez: Dzięki uprzejmości GGAF i Salvatore Spataro Dzięki uprzejmości GGAF i Salvatore Spataro GGAF Gruppo Giovani Architetti Firenze www.ggaf.it Kurator: Salvatore Spataro Wkład: Francesca Calama Francesca Reale Tommaso Vecci Koncepcja wystawy: Salvatore Gentile Giulio Ridolfi Daniele Sorrentino Projekt graficzny: Salvatore Spataro Tłumaczenia: Libero Scardaci Catalog ListVentidue Edizioni Srl www.letteraventidue .com Via Luigi Spagna, 50 L 96100 Siracusa, Ital
[podobne: chwasty polne, czym impregnować drewno, pustak max cena ]

Powiązane tematy z artykułem: chwasty polne czym impregnować drewno pustak max cena