Nowoczesna architektura : Trimo Urban Crash 2011: Otwarcie stoiska wygrywającego życia

Dzięki uprzejmości Trimo Urban Crash 2011 23 czerwca 2001 roku w dzielnicy mieszkalnej Fužine w Słowenii, Ljubljanie, Trimo oficjalnie przekazało publiczną instalację architektoniczną.
Life Stand.
.
zwycięski projekt konkursu Trimo Urban Crash dla studentów architektury i designu, który został stworzony przez polskich studentów, Wojciecha Nowaka z wydziału architektonicznego w Gliwicach, oraz Martynika Bielawska z akademii sztuki i wzornictwa we Wrocławiu.
.
Life Stand.
jest wynikiem konkursu Trimo Urban Crash, który zachęca do kreatywnej transformacji środowiska miejskiego za pomocą zaawansowanych materiałów i technologii budowlanych.
Warsztaty kreatywne zostały przeprowadzone przez profesora Cyryla Shinga z Chelsea College of Art and Design na University of Arts w Londynie, który był także mentorem dla finalistów.
Wydarzenie otworzyli dyrektor generalny Trimo, Tatjana Fink i zastępca burmistrza Lublany prof.
Janez Koželj.
Czytaj więcej po przerwie.
Wydarzenie otwierające dla.
Life Stand.
w tym roku obejmowała rozrywkę dla całej okolicy.
Bogaty program towarzyszący zespołowi akrobatycznemu Dunking Devils, grupie tańca Bast oraz występowi rapera, Adama Velicia, zakończył się bankietem w Muzeum Architektury i Projektowania, gdzie był to drugi dzień warsztatów Trimo Urban Crash dla studenci, których projekty zostały zakwalifikowane do konkursu tegorocznego.
Dzięki uprzejmości Trimo Urban Crash 2011 Kreatywne warsztaty pt.
Odpowiedzialna architektura ., prowadzone przez profesora Cyryla Shinga z Chelsea College of Arts and Design na University of Arts w Londynie oraz byłego współpracownika w biurze architektonicznym, Zaha Hadid Architects Ltd, Londyn, wzięło udział 47 finalistów z 16 różnych krajów.
Trzydniowe warsztaty, na których uczestnicy badali znaczenie zrównoważonego myślenia w architekturze i kreatywności projektowej, dobiegły końca w dzień po wydarzeniu otwierającym ze wspólnymi prezentacjami gotowych produktów podczas sympozjum i jednodniowych wycieczek po Słowenii.
Dzięki uprzejmości Trimo Urban Crash 2011 międzynarodowy konkurs Trimo Urban Crash dla studentów architektury i wzornictwa został po raz trzeci zorganizowany przez Trimo.
Konkurs, który zachęca twórczą transformację środowiska miejskiego za pomocą zaawansowanych materiałów i technologii budowlanych, odbył się w dniach 15 października 2010 r.
I 31 stycznia 2011 r.
Studenci architektury i wzornictwa z 56 krajów z całego świata przedstawili pomysłów i złożyły łącznie 363 wnioski dotyczące wielofunkcyjnego obiektu miejskiego w miejscowości Fužine.
Dzięki Trimo Urban Crash 2011 Trimo przyznał w tym roku 53 nagrody najlepszym autorom w ramach 10.
nagród Trimo Research.
Zwycięzcy najlepszych prac dyplomowych, dysertacji specjalistycznej, dysertacji magisterskiej i doktorskich pochodzą z Wielkiej Brytanii, Słowenii, Serbii, Chorwacji, Czarnogóry, Włoch, Polski.
Każdego roku, w ramach międzynarodowego konkursu Trimo Research Awards, Trimo nagradza najlepsze prace z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, technologii informatycznych, ekonomii, prawa, zarządzania i innych dziedzin.
Dzięki uprzejmości Trimo Urban Crash 2011 Wszystkie materiały i szczegółowe informacje o konkursach można znaleźć na stronach internetowych www.trimo-urbancrash.com i www.trimo-researchawards.com.
[przypisy: koszt pozwolenia na budowę, porotherm dryfix, brico torun ]

Powiązane tematy z artykułem: brico torun koszt pozwolenia na budowę porotherm dryfix